Pilniczki

Pilniczki Blažek Glass doskonale nadają się do pracy w gabinecie pielęgnacji dłoni i stóp. Produkowane przy użyciu innowacyjnej technologii chronionej patentem, wyróżniają się niepowtarzalną jakością i trwałością.

Pilniczki perfekcyjnie opracowują paznokcie dłoni i stóp. Szybko i bezpiecznie skracają oraz modelują paznokcie. Każdorazowe użycie pilniczka zamyka łuskę paznokcia, przeciwdziałając jego rozdwajaniu, a także przyczyniając się do jego wzmocnienia i szybszego wzrostu. Pilniczkami można również wygładzać powierzchnię płytki paznokcia oraz usuwać zrogowacenia. Pilniczki nadają się także do pracy przy sztucznych paznokciach.

Dł. pilniczków 90 mm, 140 mm, 200 mm

Pilnik do zrogowaceń

Pilnik o dł. 200 mm o dwóch różnych powierzchniach szlifujących. Szybko i skutecznie usuwa wszelkie trudno dostępne zrogowacenia oraz delikatnie wygładza naskórek.

Kopytko

Szklane kopytko ma wszechstronne zastosowanie. Wyprofilowane jest tak by delikatnie i skutecznie usuwać naskórek z paznokcia i jego okolic. Umożliwia odsuwanie skórek, usuwanie drobnych zrogowaceń oraz zadziorów pod paznokciami. Kopytkiem można także delikatnie podpiłować paznokcie.