Spraye

GEHWOL FUSSKRAFT Lotion ziołowy

GEHWOL FUSSKRAFT Lotion ziołowy

Chłodzi, orzeźwia i pielęgnuje zmęczone stopy. Zmiękcza i uelastycznia stwardniałą skórę. Zapobiega grzybicy i swędzeniu skóry. Posiada długotrwały efekt dezodorujący. Lotionem należy spryskiwać codziennie stopy i delikatnie wmasować płyn w skórę. Szczególną uwagę należy zwrócić na pięty i przestrzenie między palcami. Lotion zawiera aromatyczne olejki z rozmarynu, sosny górskiej, lawendy oraz chłodzącego mentolu, działa dezynfekująco i dezodorująco.

GEHWOL FUSSKRAFT Spray do stóp

GEHWOL FUSSKRAFT Spray do stóp

Ożywia, dezodoryzuje i pielęgnuje stopy. Usuwa uczucie pieczenia i zmęczenia stóp. Normalizuje wydzielanie potu. Zawiera naturalne olejki rozmarynowy i lawendowy. Pobudza ukrwienie stopy. Zapobiega świądowi skory i chroni przed grzybica skóry i paznokci.

Sposób użycia: Stosować 1-2 razy dziennie na skórę stóp, szczególną uwagę zwrócić na okolice pięt i przestrzenie miedzy palcami.

GEHWOL FUSSKRAFT

GEHWOL FUSSKRAFT Ziołowy spray pielęgnacyjny

Odświeża, dezodoryzuje, chroni i pielęgnuje. Dba o stopy każdego dnia. Gehwol pielęgnujący spray do stóp odświeża i dezodoryzuje (olejek z sosny górskiej i rozmarynu) oraz skutecznie chroni przed grzybicą.
Mocznik i alantoina zapewniają skórze odpowiednie nawilżenie oraz zapobiegają rogowaceniu naskórka. Skóra pozostaje gładka i zadbana.

Pojemność: 150 ml